Meydan Künefe

Hakkımızda

Meydan Künefe

2005 yılında temelleri atılan Meydan Künefe İlk günden bu güne temiz ve kaliteli imalat ve sunumu ana hedef olduğu ilkesinden yola çıkan firmamız kendimize has tariflerle ürettiğimiz künefe hamuru ile isteğe bağlı peynir, fındık, ceviz ve fıstığı buluşturarak tamamen leziz bir tatlı olan künefeyi ortaya çıkarır. Hafif ve eşsiz lezzetteki tatlımız günlük üretimle taze katkı ve koruyucu madde içermeyen görsel ve damak tadına uygun sevdiklerinize gönül rahatlığıyla tattırabileceğiniz vazgeçilmeziniz olacaktır.

Meydan Künefe olarak 2005 yılından beri özel anlarınıza tatlı dokunuşlar yapmakta ve özel günlerinizin vazgeçilmez adresi olma yolunda var gücümüzle çalışmaktayız. Kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir ürünü satmayız felsefesi üzerinde özenle duran Meydan Künefe , bünyesinde çalışan tüm personeli ile siz değerli misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Künefe Künefecide Yenir sloganıyla özdeşleşmiş Meydan Künefe tazeliği ve sıcaklığı önemsemektedir.

Sizlerin sayesinde bir tatlı markası haline gelen Meydan Künefe, bu markanın oluşmasını sağlayan tüm değerli müşterilerine sonsuz sevgi ve şükranlarını sunar.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, en iyi hammadde ile günlük ve kaliteli üretim, her zaman en iyiyi yakalamak ve sunmak, disiplinli ve yenilikçi olmak, misafirlerimizin isteklerini anlayıp en iyi cevapları bulmak, bizim ana prensiplerimizdir.

Eşsiz Lezzetiyle Meydan Künefe'de,
Sade Yağımız Şanlıurfa'dan,
Fıstığımız Gaziantep'ten,
Dordurmamız Kahramanmaraş'tan,
Peynirimiz Hatay'dan,
Kendimize tahsis ettiğimiz tesislerden özel üretilerek gelmektedir.

Lezzetimizin sırrı DOĞALLIĞIMIZDA saklı...

KÜNEFE ÖNCESİ İÇTİĞİMİZ SÜT KAN ŞEKERİNİ DENGELEMEKTEDİR.

Hakkımızda